CDZH zinc spray 400ml, heat resistant Codex

CDZH - Zinc spray (paint) PROPERTIES: Zinc spray provides excellent corrosion protection and can be used as an excellent means of preparing various base metals for galvanizing. It also achieves very good results with ferrous and non-ferrous metals. Quick-drying corrosion protection Due to the high proportion of metals, it is not a problem during welding High adhesion and friction resistance High resistance to water and dirt Same color as just galvanized metals It is not necessary to apply base paints before painting
Obrázek
11,60 EUR 9,59 EUR excl. VAT
Buy
Poptat
Skladem 2 pcs
Personally in shop:pozítříWith a delivery company:Tuesday 27.2
CodeCHB 27351-CPNCHC 27351ProducerCODEX

CDZH - Zinkový sprej ( barva )

VLASTNOSTI:

Zinková spray představuje výbornou ochranu před korozí a můžeme ho použít jako vynikající prostředek při přípravě různých základních kovů na pozinkování. Velmi dobré výsledky dosahuje i při železných a barevných kovech.

  • Rychle sušící se ochrana před korozí
  • Díky vysokému podílu kovů nepředstavuje problém při svařování
  • Vysoká přilnavost a odolnost vůči tření
  • Vysoká odolnost vůči vodě a nečistotě
  • Stejná barva jako právě pozinkované kovy
  • Před lakováním není třeba nanést základní barvy


V produktovém řádu Codex aerosolové spreje vam Codex nabízí komplexní sortiment spolehlivých výrobků s širokou paletou využití pro průmyslové účely, při zpracování prací, údržbě, opravách, iv oblasti všeobecného použití pro mazání a maštění.

Produkty, které vám nabízejí, jsou vyrobeny pomocí nových ekologicky příznivých metod a jsou pro efektivní a ekologické využití.

Description
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Detailed settingsAllow everything